Marzec 2014

Dodane przez w Perfumy | 0 komentarzy

Nowy zapach Guerlain

Marka Guerlain wypuściła na rynek nowe perfumy! Aqua Allegoria Limon Verde to limitowana edycja zapachu inspirowanego nutami typowymi dla Ameryki Południowej.

Guerlain

Całość bazuje na woni meksykańskiej limetki oraz znanego brazylijskiego drinka Carpirinhi. To jednak nie wszystkie elementy południowoamerykańskie, jakie znalazły się w najnowszych perfumach Guerlain. Akcentem z Wenezueli jest fasola tonka, której łagodna nuta zapachowa jest jednym z podstawowych składników Guerlinady. Zadbano też o dodatkowy, tropikalny akord, który podkreślić ma całość, nadając jej soczystego, energetyzującego tonu. W perfumach pojawiają się też akcenty zapachowe figi oraz trzciny cukrowej.

Należy przy tym zaznaczyć, że limetka oraz drink Capirinhi to zapachy traktowane, jako nuty serca, natomiast tzw. nutami głowy są w nowych perfumach Guerlain orzeźwiające wonie cytryny oraz pomarańczy. Zapach fasoli tonka jest dopełniającą nutą głębi.

Taka niezwykła mieszanina ma oddawać charakter brazylijskiej fiesty, przywołując na myśl wyjątkowe zabawy o zmierzchu, degustację pysznych koktajli w gorącym klimacie oraz rześkość wodospadów.

Najnowsze perfumy marki Guerlain zostały stworzone przez Thierry’ego Wassera, który postanowił wymyślić kompozycję będącą prawdziwym hołdem dla natury. Miały się tu znaleźć nuty zapachowe kojarzone z dżunglą, wodospadem, owocami, egzotyką. Zamierzenia w pełni zostały zrealizowane, ponieważ spryskując się Aqua Allegoria Limon Verde rzeczywiście przenosimy się na moment do odległej Ameryki Południowej, czując wyjątkową, tropikalną rześkość, której nie doświadczymy po naszej stronie globu. To perfumy idealne na fascynujące rozpoczęcie tegorocznej wiosny!

Perfumy Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde dostępne są w dwóch wersjach pojemnościowych.

Butelka o pojemności 75ml dostępna jest w cenie 272 złotych, natomiast większa wersja, czyli ta o pojemności 125ml wiąże się z wydatkiem w wysokości 373 złotych. Buteleczki, do których wlane zostały najnowsze, limitowane perfumy Guerlain to nie tylko opakowania, ale też istne ozdoby. Typowe, szklane butelki są pięknie ozdobione złotymi nakładkami. Ich wierzchnia część stanowiąca uchwyt umożliwia wygodne otwieranie perfum, natomiast dolna część to atrakcyjna, ażurowa ozdoba buteleczki.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.