Luty 2014

Dodane przez w Czasopisma | 0 komentarzy

Magazyn „Elle” przyznał tytuł Człowieka Roku 2014

Magazyn „Elle” przyznał tytuły Kobieta Roku 2014 i Człowiek Roku 2014. Uhonorowani zostali m.in. Katy Perry, Suki Waterhouse, Lily Allen, Tinie Tempah oraz Tom Hiddleston. Nagrody zostały wręczone zwycięzcom ostatniego dnia Londyńskiego Tygodnia Mody. Kobiecy magazyn rozdał je już po raz 17.

Zgodnie z informacjami, jakie oficjalnie podała agencja Press Association, w kategorii muzycznej Kobietą Roku 2014 została gwiazda muzyki pop, Katy Perry. Nagrodę odebrała ona z rąk Kylie Minouge, która przez wielu uważana jest za księżniczkę tego gatunku muzycznego. Perry zdobyła popularność w 2008 r., gdy na rynku pojawiła się jej płyta „One of the boys”. Szybko podbiła serca słuchaczy, jednocześnie dla wielu młodych dziewczyn stając się wzorem w zakresie mody. Perry lubi podkreślać swoją kobiecość, przepada za dziewczęcymi wzorami. Czasem lubi szokować, jednak jej kreacje są bardziej gustowne i mniej ekstrawaganckie niż te, w których pokazuje się np. Lady Gaga. Nagrodę dla najlepszej artystki płytowej odebrała w Londynie Lily Allen, która powróciła niedawno do pracy po urlopie macierzyńskim. Jej styl jest nieco bardziej drapieżny niż ten prezentowany przez Perry.

Nagrodę w kategorii aktorki wręczono znanej z serii o Harrym Potterze Emmie Watson. W kategorii modelek wyróżniono Brytyjkę, Suki Waterhouse, znanej głównie z pokazów mody Marks and Spencer oraz będącą twarzą marki Burberry.

elle

 

Czasopismo „Elle” doceniło również mężczyzn. Jako najlepszy artysta płytowy nagrodzony został wykonawca muzyki hip-hop, rap i elektro, Tinie Tempah. Za cały życiowy dorobek artystyczny nagrodzony został brytyjski fotograf David Baily, który znany jest ze wspaniałych sesji tworzonych dla najsłynniejszego magazynu modowego „Vouge”. Człowiekiem Roku 2014 okrzyknięto natomiast znanego z filmu „Thor: Mroczny Świat” Toma Hiddlestona.

Magazyn „Elle” został założony w 1945 r. Na przestrzeni wielu lat, wyrobił sobie ugruntowana pozycję na rynku kobiecych czasopism. Obecnie jest jednym z najsłynniejszych tytułów na świecie. „Elle” nie tylko wydaje drukowany miesięcznik, ale również prowadzi ponad 20 stron internetowych o tematyce podobnej do tej, jaka poruszana jest na stronach magazynu. Nagrody za styl w dziedzinie muzyki, aktorstwa i mody wręczane są przez „Elle” już od 17 lat.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.