Kwiecień 2014

Dodane przez w Torebki | 0 komentarzy

Polskie gwiazdy noszą torebki Sabriny Pilewicz

Polskie torebki robią furorę na rodzimym rynku! Chociaż przez lata woleliśmy sięgać po produkty importowane zza granicy, to jednak wreszcie mamy coś, czym możemy chwalić się w innych krajach. Są to torebki Sabriny Pilewicz!

Torebka Sabriny PIlewicz

Niezwykle oryginalne, ale do tego w pełni funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu dodatki do garderoby cieszą się w naszym kraju większą popularnością. Sama projektantka podkreśla, że do każdej tworzonej torebki stara się podchodzić indywidualnie tak, aby nadać jej określonego charakteru. Twierdzi, że dzięki temu, w przyszłości torebka będzie mogła zdefiniować kobietę, która ją nabędzie.

Najnowszą kolekcją torebek proponowaną przez Sabrinę Pilewicz jest ta o nazwie La Vita e Bella. W całości jest ona inspirowana słoneczną Italią. Projektantka przyznała, że kocha Włochy i dlatego regularnie odwiedza je nie tylko w celach biznesowych, ale również rekreacyjnych. Z włoskich zakładów Pilewicz pozyskuje materiały niezbędne do szycia nowych projektów, ale we Włoszech odpoczywa też od pracy. Co ciekawe, fabryka, w której kupuje skórę do torebek zaopatruje w tworzywo także dom mody Prada. Można mieć zatem pewność, że torebki z kolekcji Pilewicz wykonywane są z najwyższej jakości materiałów.

Chociaż każda kolekcja Sabriny Pilewicz wyraźnie różni się od poprzedniej, to jednak mają one kilka wspólnych cech. Jest to przede wszystkim architektoniczna forma, która świetnie celuje we współczesne trendy geometryczne. To modernizm najwyższej klasy. Wszystkie wykonane są też z włoskiej, licowej skóry i na każdej znajduje się subtelnie zaznaczone logo marki. Nowa kolekcja La Vita e Bella dodatkowo wyróżnia się jeszcze ultra minimalizmem.

Torebki Sabriny Pilewicz są uwielbiane przez znane Polki. Bardzo chwali je sobie Miss Polonia Paulina Krupińska, która opowiadała niedawno, że większą część w całej jej kolekcji torebek stanowią właśnie projekty stworzone przez Pilewicz. Natomiast twarzą kampanii reklamowej nowej kolekcji polskiej projektantki jest znana polska modelka Kamila Szczawińska. Także prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna zachwycona jest torebkami Sabriny Pilewicz. Docenia je za oryginalne fasony, ale przede wszystkim, za niezwykłe opcje kolorystyczne. Produkty można bowiem znaleźć w przeróżnych odcieniach, więc można je dobrać do wielu odmiennych ubrań.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.