lipiec 2011

Dodane przez w Moda i styl, Torebki | 0 komentarzy

Torebki – listonoszki

Torebka jest każdej kobiecie niezbędna, to podstawowe wyposażenie garderoby. To w niej znajduje się wszystko, co potrzebne, od apteczki pierwszej pomocy po przybory higieniczne i kosmetyki. Stąd żarty płci męskiej o nieograniczonej pojemności damskich toreb. Rodzajów torebek jest niezmiernie wiele, różnią się wielkością, zastosowaniem, kolorem.

Sezon 2011 na piedestał wystawia przede wszystkim torebki listonoszki. Niezwykle funkcjonalne, sprawdzą się przy różnych okazjach, nic więc dziwnego, że stały się tak popularne. Po pierwsze można je nosić zarówno w ręce, jak i przełożone przez ramię. Taka opcja jest niezwykle wygodna i pozwala dostosować naszą torbę w zależności od określonej potrzeby. Dodatkowo listonoszki posiadają sporo kiszonek, które idealnie sprawdzają się na tak przecież niezbędne drobiazgi.

Torebka listonoszka

Torebki listonoszki są zazwyczaj niezbyt duże, ale sprawdzają się do przechowywania podstawowych atrybutów kobiety. Można je nosić zarówno do sportowych strojów, jak i tych bardziej eleganckich. Dostępnych jest bowiem wiele odmian tych torebek, ponadto w szerokiej gamie kolorystycznej. W tym sezonie dominuje beż, czerwień i biel oraz aplikacje kwiatowe. Coraz częściej w sprzedaży spotkać można również duże torby o podobnej specyfice. Przypominają na pierwszy rzut oka dużą torbę listonosza. Sprawdzają się w podróży oraz w pracy czy na uczelni, bo w takiej wersji zmieści się zdecydowanie więcej. Oferta jest bogata, dlatego pewne jest, że każda z nas znajdzie dla siebie tę wymarzoną, modną torebkę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.