Styczeń 2014

Dodane przez w Moda i styl | 0 komentarzy

Najlepsze stylizacje modowych blogerek – TOP 2013

Blogerki należą obecnie do grona osób, które traktuje się jak modowe wyrocznie. Dlatego też warto wiedzieć, jakie były ich najlepsze stylizacje zaprezentowane w ostatnim roku, by mieć się na kim wzorować i skąd czerpać inspiracje. TOP 2013!

TOP 2013 obejmuje outfity przedstawione przez najsłynniejsze blogowe specjalistki z zakresu mody działające w naszym kraju:

Jedną z ważniejszych Polek prowadzących blog o modzie jest Tamara Gonzalez Perea, powszechnie znana jako Macademian Girl. Doceniana jest głównie za spójny styl i konsekwencję. Specjaliści zauważają, że nie poddaje się ona trendom i zawsze ubiera się tak, by przede wszystkim, dobrze czuć się sama ze sobą i pozostawać wierną swojemu gustowi. Na TOP 2013 trafiła jej stylizacja z pokazu Roberta Kupisza, pokazu Joanny Klimas oraz z łódzkiego Fashion Week.

Wszystkie stroje Macademian Girl były niezwykle barwne i fantazyjne, a przy tym oryginalne i niezwykle kobiece.

Na liście topowych stylizacji minionego roku znalazły się także te prezentowane Karolinę Gliniecką ukrywającą się pod pseudonimem Charlize Mystery. Jest ona przeciwieństwem Macadamian Girl – preferuje stonowane stroje i nie szaleje z barwami, ubierając się bardzo gustownie i często nawiązując do klasyki. Jej strojami, które znalazły się w TOP 2013 były te z pokazu Roberta Kupisza i łódzkiego Fashion Week, jak również propozycje zaprezentowane podczas pokazu Isabel Marant dla H&M czy na gali „Fashion Magazine”.

Jeśli chodzi o Jessicę Mercedes, to jej stylizacjami, które najbardziej przypadły do gustu jej fankom oraz ekspertom, były te, które pokazała na Fashion Week w Łodzi, na pokazie Paprocki&Brzozowski, podczas premiery kolekcji Isabel Marant dla H&M, a także ta, w której wystąpiła na bankiecie marki Shiseido, gdzie zachwyciła lookiem nawiązującym do trendów z lat 80.

Top 2013 stylizacji blogerek modowych

Większość tych stylizacji była dość zachowawcza, jak na lubiane przez Mercedes połączenia, lecz nie zabrakło też różowego zestawu przełamanego tylko czarną torebką i ciemnymi butami. Uznana za Człowieka Internetu 2013 Maffashion, czyli Julia Kamińska zapewniła sobie miejsce w TOP 2013, dzięki 4 świetnym stylizacjom. Pierwsza to ta z włoskiego pokazu marki Calzedonia, na którym Maffashion wystąpiła w wersji glamour. Drugą był rockowy zestaw z imprezy „Fashion Magazine”, a trzecią stylizacja z pokazu kolekcji Rihanna dla River Island, która łączyła w sobie styl rockowy i boho. Najlepiej oceniono jednak biało-czarny strój z pokazu Paprocki&Brzozowski.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.