wrzesień 2011

Dodane przez w Kosmetyki | 0 komentarzy

Rajstopy w sprayu

Rajstopy są atrybutem kobiety od wielu lat. Przysparzają one jednak sporo problemów. Największym jest puszczanie oczek, co oznacza konieczność zmiany pończoch. Wykonane z delikatnego materiału łatwo ulegają uszkodzeniu. Rozwiązaniem tego problemu mogą być nowoczesne rajstopy w sprayu. Używać ich może każda kobieta.

Produkt jeszcze mało znany, ale sukcesywnie zdobywa zwolenniczki. Rajstopy w aerozolu bowiem nie marszczą się oraz nie prują. W pełni naturalne składniki, m.in. pyłki jedwabiu oraz wyciąg z zielonej herbaty, dbają o skórę. Wyglądają bardzo estetycznie, a jednocześnie nawilżają i chronią skórę przez promieniami UV. Rajstopy w sprayu pozwalają ukryć niedoskonałości oraz wymodelować nogi. Sprawdzają się przy każdej pogodzie.

Rajstopy w sprayu

W sklepach kupić można kilka odcieni rajstop w aerozolu (jasny, naturalny, jasnobrązowy oraz ciemnobrązowy). Jedna butelka wystarczy na około 20 sztuk pończoch. Co raz częściej na rynku można spotkać również mini produkty, które bez problemu zmieszczą się w każdej damskiej torebce. Wówczas rajstopy można zabrać ze sobą wszędzie, do pracy oraz w podróż, i nie martwić nieoczekiwanym „oczkiem”.

Sposób użycia rajstop w sprayu jest niezwykle prosty. Przed rozpyleniem należy wstrząsnąć kilkakrotnie pojemnikiem, podobnie jak w przypadku lakieru do włosów. Preparat nakładać trzeba w odległości kilku centymetrów, zataczając w powietrzu koła. Na koniec mieszankę wyrównuje się rękami. Rajstopy potrzebują kilku minut na wyschnięcie i można wychodzić. Do usunięcia takich pończoch wystarczy ciepła woda i mydło.

Rajstopy w sprayu sprawdzają się w każdej sytuacji. Nie tylko chronią skórę, ale również ukrawają mało kobiece zadrapania, siniaki oraz żylaki. Skóra zyskuje ładny odcień brązu, a dzięki zawartym w preparacie składnikom, jak puder czy cząsteczki jedwabiu, jest idealnie gładka i matowa. Pończochy tego typu nie brudzą ubrań, bez obaw można włożyć białą spódniczkę. Nie jest to możliwe po zastosowaniu samoopalaczy w sprayu, gdyż te zostawiają plamy. Nic więc dziwnego, że rajstopy w aerozolu są coraz popularniejsze.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.