sierpień 2011

Dodane przez w Makijaż | 0 komentarzy

Pudry rozświetlające – dlaczego tak je uwielbiamy?

Niemal każda kobieta ma w swojej kosmetyczce puder rozświetlający. Co takiego ma w sobie ten niezwykły kosmetyk, że wiele z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez muśnięcia nim twarzy?

Każda kobieta, która choć raz używała pudru rozświetlającego dobrej jakości z pewnością będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Puder doskonale wyrównuje koloryt cery i sprawia, że wydaje się ona znacznie bardziej promienna i wypoczęta. W dzisiejszych czasach, kiedy niewiele kobiet ma czas na to, by porządnie się wyspać, nie wspominając już o relaksie w ciągu dnia, to niewątpliwy atut.

Puder rozświetlający

Co więcej, pudry rozświetlające najnowszej generacji zawierają szereg dodatkowych składników o działaniu odżywczym. Z powodzeniem możemy więc zaliczyć je do grupy kosmetyków pielęgnacyjnych.

Zakup pudru rozświetlającego to inwestycja, która zastąpi szereg innych specyfików. Możesz używać go zamiast:

  • zwykłego pudru,
  • rozświetlacza,
  • kremu matującego i tonującego,
  • a nawet zamiast podkładu.

Nic dziwnego, że tak wiele kobiet uważa go za obowiązkowe wyposażenie swojej kosmetyczki.

Pamiętaj jednak, że pudru powinno używać się rozsądnie i z umiarem. Jeśli nałożysz go zbyt dużo na twarz, Twoja skóra będzie sprawiała wrażenie błyszczącej. To szczególnie ważne w przypadku pudrów z dużą ilością błyszczących drobinek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.