sierpień 2011

Dodane przez w Książki | 0 komentarzy

Nowość wydawnicza – „Menopauza. Poradnik dla kobiet”

„Menopauza. Poradnik dla kobiet”

„Menopauza. Poradnik dla kobiet” to zestaw najnowszych i najbardziej wszechstronnych informacji o klimakterium. Pozycja ta została napisana przez zespół specjalistów w dziedzinie ginekologii, seksuologii, psychologii, dietetyki, a także wychowania fizycznego. Poradnik posiada wiele praktycznych wskazówek dotyczących wszystkich aspektów menopauzy.

Nowość wydawnicza - Menopauza. Poradnik dla kobiet

Opisuje on, jak rozpoznać i złagodzić objawy niedoborów hormonalnych oraz podpowiada, jak zachować zdrowe kości, a także dobry ogólny stan zdrowia. Książka ta zawiera również wyczerpujące informacje na temat terapii hormonalnej oraz jej naturalnych odpowiedników (np. fitoestrgenów i suplementów ziołowych). Zrozumienie medycznych aspektów menopauzy, a także znalezienie właściwego sposobu na złagodzenie jej skutków, ułatwiają dziesiątki ilustracji, schematów i zdjęć.

Ta nowość wydawnicza roku 2011 pomoże wszystkim kobietom w dokonywaniu świadomych wyborów w poszukiwaniu pomocy lekarza oraz łagodzenia czy też eliminowania umysłowych, fizycznych i emocjonalnych zmian towarzyszących klimakterium.

Pozycja czytelnicza pt. „Menopauza. Poradnik dla kobiet” powstała z myślą o tym, by pomóc kobietom w przejściu tego ważnego w ich życiu etapu. Przeznaczona jest ona zarówno dla tych kobiet, które wolą metody „naturalne”, jak i dla tych, które wybierają rozwiązywanie problemów metodami lekarskimi. Poradnik posiada możliwie najświeższe informacje na temat menopauzy, podparte zdjęciami i rysunkami ułatwiającymi zrozumienie klimakterium.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.