Sierpień 2013

Dodane przez w Moda i styl, Torebki | 0 komentarzy

Nowe torebki projektu Tomasza Jacykowa

Tomasz Jacyków to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego świata modowego. Wiele osób zarzuca mu, że skupia się głównie na obecności w mediach, a nie na rzeczywistym projektowaniu. Ci, którzy tak sądzili, właśnie mogą przekonać się, że ich krytyka była bezpodstawna. Polski kreator mody zaprojektował całą linię torebek dla marki Franco Bellucci. Nawiązując współpracę z Jacykowem, firma chciała uczcić czterdziestą rocznicę swojego istnienia.

 

Nowe torebki projektu Tomasza Jacykowa

 

Kolekcja stworzona przez Tomasza Jacykowa zostanie nazwana po prostu „Tomasz Jacyków dla Franco Bellucci”. Reprezentujące ją torebki mają być propozycją zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jak zapewniają twórcy, będą to dodatki idealnie nadające się dla osób, które interesują się współczesną modą, w tym głównie dla fashionistek, które bezustannie poszukują inspiracji pozwalających na tworzenie własnego, w pełni oryginalnego stylu.

Nowa linia torebek Franco Bellucci będzie składała się z modeli w różnych rozmiarach. Nie zabraknie ani najmodniejszych, dużych toreb, ani tych mniejszych, bardziej poręcznych wersji. Zarówno kolory, jak i zdobienia będą ściśle nawiązywały do aktualnych trendów modowych. Można mieć pewność, że nie zabraknie modeli w odcieniu jasnego beżu, supermodnego bakłażana, a także metalicznego błękitu czy uniwersalnej czerni. Urozmaiceniem torebek będą dekoracje w postaci frędzli oraz ćwieków.

W nowej kolekcji ma się pojawić łącznie 36 modeli torebek. Każdy z nich zostanie stworzony w limitowanej liczbie 125 sztuk. Początkowo w sprzedaży pojawi się jednak tylko 6 wersji torebek zaprojektowanych przez Tomasza Jacykowa. Będzie można je nabyć już od 1 września. Zaplanowano, że będą one dostępne tylko w wybranych butikach, a w każdym z nich znajdzie się tylko jedna torba konkretnego rodzaju. Z czasem torebki Jacykowa znajdą się we wszystkich sklepach Barrakuda działających na terenie naszego kraju.

Wszystkie torebki z najnowszej linii proponowanej przez markę Franco Bellucci to połączenie oryginalnych wzorów i nieprzeciętnej jakości. Każda z nich szyta będzie ręcznie z wysokiej klasy skóry. Twórcy torebek zapewniają, że zostaną one wykonane z zachowaniem wyjątkowej precyzji, dzięki czemu, będą mogły stanowić najbardziej wykwintny element całego outfitu. Idealnie podkreślą styl właściciela, będąc przy okazji funkcjonalnym dodatkiem, umożliwiającym wygodne przenoszenie podstawowych rzeczy osobistych.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.