Marzec 2014

Dodane przez w Ikony mody, Trendy z pokazów | 0 komentarzy

Neelam – pierwsza modelka o indyjskim pochodzeniu

Na modowym wybiegu po raz pierwszy pojawiła się piękność o indyjskich korzeniach. Wszystko za sprawą marki Burberry, która do pokazów swojej ostatniej, wiosenno-letniej kolekcji zaangażowała modelkę Neelam.

Neelam Johal to dziewczyna z brytyjskim obywatelstwem, pochodząca z Coventry, która jednak wyróżnia się karnacją jednoznacznie wskazującą na jej hinduskie korzenie. Jest pierwszą taką modelką, która pojawiła się na wybiegu, prezentując kolekcje proponowaną przez światowej sławy markę. Eksperci modowi już teraz twierdzą, że może to być początkiem prawdziwej rewolucji na wybiegach.

Neelam Johal - Burberry

 

Neelam Johal pojawia się nie tylko na wybiegach, ale również w nowej kampanii reklamowej promującej tegoroczną, wiosenno-letnią kolekcję Burberry. Śliczna 18-latka po raz pierwszy pojawiła się w strojach znanej marki już we wrześniu 2013 r. Po tym, jak okazało się, że sprawdziła się w swojej roli, Burberry po raz kolejny podjęło z nią współpracę i niedawno pojawiła się na wybiegu w strojach prezentujących następną kolekcję na sezon jesień-zima 2014.

Sama Neelam nie ukrywa swojego zadowolenia z rozwijającej się kariery. Podkreśla przy tym, że wiele Hindusek pisze do niej dziękując za to, że toruje im drogę do współpracy z zachodnimi markami. Neelam cieszy się, że może udowadniać, iż świat mody nie jest wcale zamknięty dla kobiet pochodzących z Indii. Dodatkowo, raduje ją fakt, że pokazuje Hinduskom, iż nie muszą one ograniczać się wyłącznie do noszenia tradycyjnych strojów. Neelam rozpoczęła swoja przygodę z modelingiem już w wieku 14 lat. Na pokonywanie kolejnych szczebli kariery w tej branży pozwala jej zarówno wzrost (aż 178 cm), jak również piękne, oryginalne rysy twarzy i wspaniała figura. Wymiary dają jej ogromne szanse na odniesienie sukcesu na światowych wybiegach mimo że zatrudnianie modelek o jej karnacji nie było dotąd popularne. Wiele wskazuje na to, że odważna decyzja Burberry otworzyła jej furtkę do międzynarodowej sławy.

Burberry znane jest z zamiłowania do promowania mało znanych, ale przepięknych kobiet o różnorodnej urodzie. Poza Neelam Johal, kolekcję wiosna-lato 2014 promuje też m.in. piękna mulatka Malaika Firth. Oprócz tego, w nowych strojach Burberry można zobaczyć wokalistę zespołu Childhood, Leo Dobsona oraz aktora Jamiego Campbella Bowera.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.