Kwiecień 2014

Dodane przez w Moda i styl | 0 komentarzy

Lupita Nyong’o najpiękniejszą gwiazdą show-biznesu!

To wyjątkowo szczęśliwy czas dla 31-letniej Lupity Nyong’o! Nie dość, że już za debiutancką rolę filmową otrzymała najbardziej prestiżową nagrodę filmową, czyli Oscara, to w dodatku niedawno uznano ją za najpiękniejszą kobietę na świecie! Amerykański magazyn „People” sporządził coroczną listę najpiękniejszych ludzi na świecie. Czarująca Lupita znalazła się na jej czele, wyprzedzając nawet takie gwiazdy, jak Jennifer Lawrence czy Julia Roberts.

Lupita Nyong'o

Czarnoskóra laureatka Oscara za rolę w filmie „Zniewolony. 12 years a slave” przyjęła informację o tym szczególnym wyróżnieniu w sposób dla siebie typowy. Pokornie przyznała, że w młodości miała wielkie kompleksy związane z karnacją, a także z wyglądem włosów, które były mocno kręcone. Twierdzi, że w tamtych czasach za ideał piękna uważała kobiety o jasnej skórze, z falowanymi włosami koloru blond. Kolor włosów był dla Lupity męczący na tyle, że wielokrotnie go zmieniała. Przyznaje, że farbowała włosy na wszelkie możliwe kolory, aczkolwiek nigdy nie została blondynką. Za to zdarzyło jej się ogolić włosy zupełnie na łyso!

Na szczęście, czasy, w których do głosu dochodziły kompleksy Lupity, dawno już minęły. Wraz z wiekiem piękna Kenijka nabrała pewności siebie i uświadomiła sobie, że jej wygląd jest jej wielkim atutem. W budowaniu jej lepszej samooceny pomocne były studia aktorskie, jednak ogromne znaczenie miało również jej zainteresowanie modą. To właśnie dzięki modzie Lupita Nyong’o nauczyła się tego, w jaki sposób podkreślać walory swojej urody, a w jaki sposób ukrywać mankamenty. Ta umiejętność spowodowała, że zaczęła czuć się lepiej w swojej własnej skórze.

Fascynacja modą zauważalna jest u Lupity do dzisiaj. Widać to, między innymi, po kreacjach, w jakich prezentuje się podczas ważnych imprez filmowych. Za każdym razem perfekcyjnie dobiera je do swojego naturalnego piękna, jednocześnie zawsze wpasowując w obowiązujące obecnie trendy modowe. Podczas gali rozdania Złotych Globów Nyong’o zachwyciła krwistoczerwoną kreacją, która została stworzona w pracowni słynnego projektanta Ralpha Laurena. Zaskoczyła oryginalnym fasonem – opiętą suknią zestawioną z interesującą peleryną. Lupita zachwyciła również podczas gali rozdania Oscarów, gdy na czerwonym dywanie pojawiła się błękitnej, delikatnej sukni Prady.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.