Październik 2011

Dodane przez w Buty | 0 komentarzy

Louboutin – 20 lat marki

Czerwone podeszwy, niebotyczne obcasy, setki unikatowych wzorów. Skojarzenie jedno – buty louboutiny. Od 20 lat stanowią obiekt pożądania wielu kobiet na świecie, które są z modą na „ty”.

Buty od Christiana Louboutina są obecnie kultowym elementem garderoby kobiety na czasie. Początkujące fashionistki na całym świecie swoje pierwsze zarobione pieniądze wydają właśnie na buty. Niezwykłe buty, które przez ostatnie dwie dekady święciły triumfy, obrosły legendą. Ich projektant – Christian Louboutin urósł do rangi obuwniczego guru. Swój sukces, na 20-lecie działalności, postanowił uczcić w niezwykły sposób.

[źródło: flickr.com]

Przygotował niespodziankę dla wszystkich miłośniczek jego pracy. Wydaje album, który będzie prezentował najpiękniejsze modele butów, jakie wyszły spod jego ręki. A jest z czego wybierać. Louboutin nie próżnuje. Każdego sezonu zachwyca nowymi wzorami i fasonami. Nic dziwnego więc, że średnio co roku sprzedaje 350 tys. par.

W czym tkwi sekret Louboutina? Oprócz tego, że tworzy buty, jak prawdziwe dzieła sztuki, swojej pracy oddaje całe serce. Doskonale wie, czego potrzebują kobiety – nauczył się tego od sióstr i matki, z którymi przebywał jako dziecko. Jak mało kto więc, zna kobiety od podszewki. Wie, że cenią sobie komfort i luksus. Elegancję i ekstrawagancję.  To też im zapewnia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.