Lipiec 2013

Dodane przez w Kosmetyki, Uroda i kosmetyki | 0 komentarzy

Kultowe olejki na przesuszoną skórę

Sucha skóra to odwieczny problem znacznej grupy kobiet. Wysuszanie powodowane jest różnymi czynnikami. Wpływ na nie mają zarówno warunki atmosferyczne, gospodarka hormonalna, jak i naturalne predyspozycje organizmu do gromadzenia wody w komórkach. Niedostatecznie nawilżona skóra jest nieprzyjemna w dotyku, sprawia wrażenie „ściągania”, a ponadto, staje się bardziej narażona na powstawanie zmarszczek czy łuszczenie się. Dlatego też, ogromna część firm kosmetycznych wytwarza produkty, które mają pomagać w intensywnym i trwałym nawilżaniu. Jednym z najlepszych producentów środków nawilżających jest marka Eisenberg, która zaprezentowała niedawno najnowszą linię olejków nawilżających.

Kultowe olejki do przesuszonej skóry

Produkty należące do wspomnianej linii kierowane są głównie do kobiet zamieszkujących umiarkowaną strefę klimatyczną, czyli również do Polek. Nasza skóra jest szczególnie narażona na wysychanie, ponieważ na przestrzeni całego roku musimy liczyć się z wieloma, często drastycznymi zmianami temperatury. Mróz, wiatr i upały powodują, że skóra nie nadąża z przystosowywaniem się do nowych warunków, a to doprowadza do jej suchości. Dlatego naukowcy pracujący dla marki Eisenberg starali się stworzyć kosmetyki, które będą nawilżały intensywnie i długotrwale, umożliwiając odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry.

Najnowszy środek pielęgnacyjny, czyli Soin Pur Eclat to mieszanina olejków połączonych z aktywnymi składnikami zamkniętymi w tzw. formule Trio-Moleculaire. W skład kosmetyku należącego do linii Excellence wchodzą m.in. olejek arganowy, olej z kwiatu słonecznika, wiesiołka, owoców passiflory czy orzechów makadamii. Wszystkie one zawierają znaczne ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych przywracających skórze zdolności regeneracyjne i nadające jej blasku.

Olejek Soin Pur Eclat został stworzony z tak precyzyjnie dobranych składników, że z pewnością nie powoduje uczuleń ani alergii. Ma naturalny zapach i szybko wchłania się w skórę, więc jego wsmarowywanie nie będzie uciążliwe. Ma idealną konsystencję, która pozwala na jego komfortowe nakładanie na skórę. Jest przy tym dostępny w eleganckich opakowaniach, a każdy flakon pozwala na wygodną obsługę poprzez spryskanie ciała olejem w sprayu. Chociaż tak wiele wiadomo już o najnowszym produkcie marki Eisenberg, to jednak dostępny będzie on w sklepach dopiero od września br.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *