Listopad 2013

Dodane przez w Kosmetyki | 0 komentarzy

Kosmetyki Simple dla cery wrażliwej już w Polsce

Z założenia, kosmetyki mają nam pozwalać dbać o skórę, ale by spełniały to zadanie, musimy odpowiednio dobrać je do typu cery. Kobiety o wrażliwej cerze mogą więc być zadowolone, bo w Polsce pojawiły się już kosmetyki marki Simple dla cery wrażliwej. Simple jest jednym z bardziej uznanych producentów wytwarzających naturalne preparaty kosmetyczne, w których nie pojawiają się żadne dodatki chemiczne mogące powodować podrażnienia czy uczulenia. Dzięki temu, że są one tak bardzo delikatne, mogą po nie sięgać kobiety o cerze skłonnej do podrażnień, wrażliwej oraz podatnej na uczulenia.

Prowadzona przez firmę Verco brytyjska marka Simple wprowadziła właśnie na polski rynek kosmetyki do pielęgnacji cery wrażliwej. Oznacza to, że Polki mogą wreszcie korzystać ze wspaniałych preparatów, w których zakochały się już Brytyjki. Na Wyspach Brytyjskich Simple od dłuższego czasu należy do ulubionych marek, których produkty chętnie wybierane są przez klientki ceniące sobie wysoką jakość i ekologiczność. Producent podkreśla bowiem, że tworzone przez firmę kosmetyki są nie tylko dobre dla skóry, ale również przyjazne dla środowiska. Każda pozycja powstaje na bazie naturalnych substancji roślinnych.

Kosmetyki Simple

Specjaliści zapewniają, że produkty marki Simple są zdecydowanie zdrowsze dla skóry niż większość innych środków, które znajdujemy na co dzień w sklepach. Przy ich produkcji korzysta się z naturalnych składników, które są bardzo precyzyjnie dobierane tak, by nie powodowały żadnych podrażnień. W procesie ich wytwarzania unika się alkoholu, syntetycznych barwników, sztucznych środków perfumujących, a także substancji mających działanie wysuszające, jak choćby niektóre rodzaje mydeł.

W produktach marki Simple substancje chemiczne są zastępowane przez naturalne składniki takie, jak choćby olejki roślinne, w tym olejek migdałowy, kokosowy czy arganowy, a także masło shea czy zieloną herbatę. Na bazie prostych, naturalnych składników tworzy się kosmetyki różnego rodzaju, które kierowane są do kobiet o cerze suchej, ze skłonnością do wyprysków, przetłuszczającej się. Produkty dostępne są w różnych liniach, więc bez problemu dobierzemy te, które najlepiej celują w nasze potrzeby. Wśród najważniejszych kosmetyków oferowanych przez Simple znajdują się kremy, mleczka, toniki, a także preparaty dla niemowląt i nastolatków.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.