Grudzień 2013

Dodane przez w Moda i styl, Trendy z pokazów | 0 komentarzy

Kolekcje ślubne 2014 Domu mody Sottero

Chociaż w zimie odnotowuje się nieco mniej ślubów niż w innych porach roku, to jednak moda ślubna jest aktualna przez cały rok. Dom mody Sottero właśnie zaprezentował swoją najnowszą kolekcję ślubną na rok 2014. Przedstawione suknie nieco odbiegają od klasyki. Jest to widoczne głównie w kwestii kolorystyki. Jednocześnie widać, że współczesne panny młode dość mają już oklepanej, śnieżnobiałej bieli i istnieje zdecydowanie większe zapotrzebowanie na odcienie alternatywne takie, jak ecru czy kolor szampana. Właśnie takie tonacje występują w nowej kolekcji Sottero. Pojawiły się w niej nie tylko wspomniane odcienie, ale również delikatne róże, beże, a nawet elementy czerni.

Kolekcja ślubna Sottero 2014

Wszystkie suknie ślubne Sottero 2014 charakteryzują się najwyższą elegancją widoczną nie tylko w fasonach i perfekcyjnych wykończeniach, ale również w zdobieniach. Bardzo wykwintne, kobiece ozdoby w postaci licznych, delikatnych koronek, a także małych, mieniących się sztucznych kamyczków pięknie uzupełniających całość. Dzięki różnorodności zdobień, każda kobieta znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie. Pojawiają się bowiem propozycje dla pań szukających bogato zdobionej, fantastycznej sukni, jak też dla kobiet ceniących sobie skromne kroje i proste wykończenia.

Suknie ślubne Sottero 2014 są zwiewne, co wyraźnie odróżnia je od propozycji wielu innych projektantów. Sprawiają wrażenie niezwykle lekkich i są przy tym bardzo dziewczęce. Wspaniale łączą w sobie niewinność z dojrzałą elegancją. W kolekcji znajdują się kreacje zarówno proste, jak i rozkloszowane, choć te drugie nie przypominają standardowej bezy. Każda z warstw tych sukien została perfekcyjnie dopracowana, dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę niewiarygodnie.

Najważniejszą, a przynajmniej najodważniejszą propozycją Sottero 2014 była suknia zamykająca pokaz, której jasna barwa została ciekawie przełamana czarnym haftem. Chociaż czerń w sukniach ślubnych jest rzadkością, to jednak w tym przypadku wypadła bardzo atrakcyjnie. Świetnie dopracowany wzór kwiatowy urozmaicił prosty krój i dodał całości awangardowego charakteru. To zdecydowanie pozycja dla kobiet pewnych siebie, które mają odwagę łamać konwenanse. Dla pań wolących tradycyjne barwy, nie zabrakło też klasyki w postaci jaśniejszych, niemal śnieżnobiałych sukien. Ewidentnie widać jednak, że obecnie na topie są suknie w nieco odmiennych tonacjach.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.