Styczeń 2014

Dodane przez w Ciuchy, Moda i styl, Trendy z pokazów | 0 komentarzy

Kolekcja premium Łukasza Jemioła na sezon wiosna-lato 2014

Łukasz Jemioł 2014

Za oknem jeszcze chłodno, a Łukasz Jemioł już zaprezentował swoją najnowszą linię ubrań na sezon wiosna-lato 2014. Trzeba przyznać, że jego kolekcja premium robi wrażenie! Pojawia się w niej wiele nowości, których nie widzieliśmy w poprzednich latach. Polski projektant postawił na proste fasony, jednak zadbał o to, by nie były one nudne. W proponowanych przez niego strojach można znaleźć wyraziste kolory, a także dużo metalicznego błysku, który świetnie podkreśla żywe barwy.

Chociaż kroje większości kreacji były naprawdę mało skomplikowane, to jednak kolekcji z pewnością nie można nazwać nudną. Mocne kolory takie, jak czerwień, oranż czy amarant pozwolą dynamicznie rozpocząć wiosenno-letni sezon. Takie barwy poprawią nastroje, a jednocześnie pozwolą zwracać na siebie uwagę. To świetna opcja dla wszystkich odważnych kobiet, które lubią znajdować się w centrum zainteresowania. Jednocześnie, Łukasz Jemioł zadbał o to, by intensywność barw nie była przytłaczająca. Wyraziste akcenty tonują spokojniejsze dodatki. Spodnie i spódnice w mocnych kolorach są zestawiane z koszulkami w kolorze bieli, beżu oraz czerni.

Jemioł zadbał też o coś dla pań, które mimo wszystko, nie mają odwagi włożyć na siebie odzieży w tak intensywnych kolorach. Grafit i beż występują również w pojedynkę, dzięki czemu, także kobiety poszukujące strojów w pełni stonowanych znajdują coś dla siebie. Klasyczne sukienki, atrakcyjne połączenia spodni i dopasowanych bluzek będą świetne dla kobiet biznesu, które potrzebują eleganckich, zachowawczych ubrań do pracy. Te same propozycje sprawdzą się też przy okazji poważniejszych spotkań towarzyskich. Natomiast na „niegrzeczne dziewczynki” czekają skórzane kurtki ramoneski i koronkowe wstawki w bluzkach gwarantujące maksimum seksapilu.

Pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła odbył się w warszawskim ATM Studio. Sam projektant podkreśla, że jego nowe propozycje to skrzętna mieszanka kobiecych, oversize‘owych form z rockowymi akcentami. Modowi znawcy zwracają natomiast uwagę na fakt, że artysta zaskoczył swoich fanów, ponieważ odważne kolory, których nie żałował w kolekcji na przyszły rok nie są dla niego typowe. Reakcja widzów oraz stałych klientach pokazała jednak, że wszystkim bardzo podobają się przyszłoroczne trendy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.