Maj 2013

Dodane przez w Moda i styl, Torebki | 0 komentarzy

Już w czerwcu: torebki Louis Vuitton w Warszawie!

Louis Vuitton to jeden z najsłynniejszych domów mody. Jego niezaprzeczalnym symbolem są ekskluzywne, piękne torebki dla pań. Kobiety na całym świecie szaleją za produktami tej francuskiej marki. Torebki sygnowane znaczkiem „LV” noszone są przez największe gwiazdy kina i estrady. Wkrótce także Polki będą miały łatwiejszy dostęp do produktów tej marki.

Od początku istnienia firmy, czyli od roku 1854, na świecie powstało już ponad 460 butików Louis Vuitton. Funkcjonują one łącznie w 65 krajach. Wszędzie są równie cenione i uznawane za symbol luksusu. Już od końca czerwca bieżącego roku, także mieszkanki naszego kraju będą mogły zaopatrzyć się w te ekskluzywne dodatki bez wyjeżdżania za granicę! Właśnie w połowie 2013 roku, w Warszawie otwarty ma zostać pierwszy sklep Louis Vuitton w naszym kraju. Stosowny wpis został już zatwierdzony w Krajowym Rejestrze Sądowym i założono oddział Louis Vuitton na Polskę.

Torebki od Louisa Vuitton w Warszawie

fot. zoetnet

Według ustaleń, butik Louis Vuitton ma znajdować się przy ulicy Brackiej, w wielkim domu towarowym vitkAc. Oznacza to, że będzie sąsiadował z butikami największych projektantów mody takich, jak choćby Yves-Saint Laurent, Givenchy, Alexander McQueen, Jimmy Choo, John Galiano czy Gucci. Pojawiły się już informacje, że powierzchnia sklepu Louis Vuitton ma zająć aż 500 metrów kwadratowych. Sklep będzie mieścił się na dwóch piętrach. Tym samym, vitkAc umocni swoją pozycję najbardziej luksusowego domu towarowego w naszym kraju.

Jak przyznają eksperci, otwarcie pierwszego sklepu Louis Vuitton w Polsce pokazuje, że zagraniczne marki dostrzegają w naszym kraju prawdziwy potencjał, jeśli chodzi o rynek zbytu dla towarów z wyższej półki. Jest to więc potwierdzeniem danych, według których wartość polskiego rynku dóbr luksusowych wynosi obecnie 27 miliardów euro i wciąż dynamicznie wzrasta.

Przypomnijmy, że torebki tworzone przez projektantów zatrudnionych w domu mody Louis Vuitton są uznawane za najlepsze, a do tego najdroższe na świecie. Wszystkie one mają charakterystyczny znaczek wskazujący na markę. Są to połączone litery L i V. Ceny torebek zależą od ich konkretnej wersji, ale raczej nie znajdziemy tu egzemplarza kosztującego mniej niż kilka tysięcy złotych. Ceny najładniejszych torebek wieczorowych mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.