Maj 2014

Dodane przez w Moda i styl | 0 komentarzy

Zbliża się Festiwal Trendów Erotycznych w Warszawie

17 i 18 maja tego roku w Warszawie odbędzie się druga edycja wyjątkowego Festiwalu Trendów Erotycznych „EROtrends”. Jego program zapowiada się bardzo ciekawie i wbrew pozorom, może zainteresować nawet odwiecznych stróżów moralności.

Erotrends

Wśród atrakcji, jakie są zapowiadane przez organizatorów, wspomina się o pokazie tańca na rurze, występach artystów zajmujących się burleską czy striptizem. Wszystko to ma być jednak prawdziwą sztuką, która rozbudza zmysły, ale jednocześnie zachwyca swoją estetyką. Impreza organizowana jest z myślą zarówno o osobach hetero-, jak również homoseksualnych. Z pewnością coś interesującego znajdą tu dla siebie i kobiety, i mężczyźni.

Organizatorzy podkreślają również, że tegoroczna edycja Festiwalu Trendów Erotycznych ma być bogatsza niż poprzednia. Ci, którzy zdecydują się wybrać do Warszawskiego Centrum EXPO XXI, będą mogli dokładnie poznać najnowsze trendy dotyczące akcesoriów erotycznych. Dla niektórych będzie to szansa na inspiracje przydatne do urozmaicenia życia łóżkowego, aczkolwiek dla przedsiębiorców działających w branży erotycznej może to być jedynie poznanie konkurencji. Poza wystawą, odbywać będą się wykłady dotyczące zdrowia seksualnego. Towarzyszyć mają im dyskusje.

Ciekawostką będzie też możliwość poznania dorobku artystów, których prace mają związek z tematyką seksualności. Już teraz wiadomo, że największy nacisk będzie kładziony na seksualność kobiet, które z reguły mają większe od mężczyzn potrzeby oraz większe wymagania w tej sferze. Poruszany ma być nawet temat ekoseksualności czy seksualności osób niepełnosprawnych. Z tego powodu, obok tradycyjnych akcesoriów takich, jak choćby gadżety czy olejki, prezentowane będą również wegańskie kosmetyki erotyczne. Podczas imprezy, otwarte będzie również studio tatuażu i punkt, w którym można nałożyć sobie biżuterię erotyczną.

Cała jedna sekcja Festiwalu zostanie poświęcona zdrowiu intymnemu. Dni Promocji Zdrowia Seksualnego mają mieć charakter nie tylko informacyjny, ale również dydaktyczny. Podczas ich trwania, zaplanowane jest m.in. spotkanie i dyskusje z udziałem lekarzy seksuologów, np. dr Andrzeja Depko, który zaprosi również swoich gości, a wśród nich psychologów, lekarzy czy coachów. Przypomnijmy, że Festiwal EROtrends po raz pierwszy odbył się w ubiegłym roku, również w Warszawie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.