lipiec 2013

Dodane przez w Biżuteria, Moda i styl | 0 komentarzy

Ekskluzywna biżuteria Cruciani – już w stolicy

Luksusowa biżuteria marki Cruciani jest już dostępna w Polsce. Dzięki temu, mieszkanki naszego kraju mogą nosić takie same kolorowe bransoletki, w jakich zagustowały zagraniczne gwiazdy. Wielbicielkami biżuterii Cruciani są m.in. Nelly Furtado, Kate Middleton i Rita Ora. Swój prestiż marka buduje głównie na wyjątkowo precyzyjnym doborze materiałów, z których produkowane są konkretne elementy biżuteryjne. Przy ich tworzeniu korzysta się z naturalnej skóry, wysokiej jakości bawełny i wełny. Niektóre produkty wykonane są z kaszmiru, w tym także z jego najcenniejszej odmiany – Diamiante Rosso. Do zdobień wykorzystuje się srebro, złoto, a nawet diamenty.

biżuteria cruciani

Pierwszy butik, w którym można nabyć zachwycającą biżuterię oraz torebki marki Cruciani, został otwarty w lipcu tego roku w warszawskim Centrum Handlowym Blue City. Wszystkie produkty dostępne w warszawskim butiku są wykonywane we Włoszech. Tam najlepsi projektanci dbają o to, by każdy ich element został perfekcyjne dopracowany. To właśnie dzięki temu, że firma przywiązuje tak ogromną wagę do jakości swoich wyrobów, na przestrzeni 21 lat zdołała podbić serca wielu gwiazd i celebrytów.

Należy jednak podkreślić, że poza jakością wykonania, istnieje jeszcze jedna cecha wyróżniająca bransoletki Cruciani spośród wszystkich innych wyrobów tego typu. Ogromna liczba modeli do wyboru sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wraz z rozpoczęciem sezonu w sprzedaży zawsze pojawiają się zupełnie nowe produkty, które różnią się od siebie kształtami, kolorami, wzorami.

Ponadto, marka dba o to, by wypuszczać na rynek biżuterię powstałą tylko z okazji określonych świąt i ważnych wydarzeń. W sprzedaży pojawiają się również produkty spersonalizowane, które są kierowane specjalnie do obywateli konkretnych państw lub do osób powiązanych z poszczególnymi sytuacjami. Wszystko to powoduje, że asortyment marki jest tak zaskakująco szeroki.

Co ciekawe, z okazji otwarcia pierwszego sklepu w Polsce, Cruciani wyprodukowało też specjalne bransoletki w naszych barwach narodowych. Jednak, mimo wielu nowych wzorów pojawiających się w każdym sezonie, marka ma też swoje stałe, kultowe już wzory biżuterii. Należą do nich bransoletki z koniczynką, które mają przynosić szczęście, z sercem – przynoszące pomyślność w miłości oraz te mieszane, w których serce przeplata się z koniczyną.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.