Marzec 2014

Dodane przez w Moda i styl, Torebki | 0 komentarzy

Białe torebki hitem sezonu

Biała torebka to prawdziwy hit tegorocznego sezonu wiosna-lato. To atrybut, jaki w ręku powinna trzymać każda modna kobieta. Żeby jednak żadna z pań nie musiała dostosowywać się do panujących trendów wbrew własnym preferencjom, projektanci zadbali, by żadna z białych torebek nie była zbyt zwyczajna i zbyt nudna. Dzięki temu, na sklepowych półkach każda kobieta znajdzie cacko, które perfekcyjnie dopasuje do swojego gustu.

Moda na białe torebki

Eksperci z modowego świata podkreślają, że naprawdę nie ma znaczenia, jaką formę przyjmie w tym sezonie nasza torebka – grunt, żeby miała odpowiedni kolor. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na duża torbę na ramię, czy też na subtelną, niewielką kopertówkę, należy zwracać uwagę nie tyle na jej fason, co przede wszystkim, na barwę. Niemniej jednak, niektórzy specjaliści przyznają, że chcąc być w stu procentach modnymi, kobiety powinny rozglądać się raczej za torebkami w rozmiarze midi. Po okresie dominacji wielkich toreb, teraz znów ograniczamy wielkość toreb, odciążamy kręgosłup i wyrzucamy nadmiar rzeczy noszonych dotychczas przy sobie.

Co ciekawe, nie tylko torebki w wersji midi wracają do mody, ale także niewielkie plecaczki. Jeśli chcemy być modne, one też powinny być białe. Najlepiej, żeby dodatkowo miały jakiś zabawny wzór. Mogą np. przypominać głowę zwierzęcia lub być ozdobione gadżetami. Plecaczki szczególnie dobrze skomponują się ze sportowymi ubraniami. Mogą być też sportowym dodatkiem przełamującym klasyczny strój. Oczywiście, dopuszczalne są wszelkie łączenia bieli z innymi kolorami. Najlepiej jednak postawić na najbezpieczniejsze, klasyczne rozwiązania, czyli biel z dodatkiem czerni. Niemniej jednak, do białych torebek pasują także elementy brązowe, kremowe, żółte, błękitne czy złote i srebrne, które ciekawie urozmaicają spokojną biel.

Zdobienia modnych, białych torebek także pozostawiają nam pole do popisu. Im bardziej damskie torebki będą oryginalne, tym, lepiej. Grunt to zachować umiar i poczucie dobrego smaku. Nie ma też znaczenia długość rączek od torebek. Trendy będą zarówno w wersji długiej, na ramię, jak i krótkiej, idealnie dostosowanej do noszenia w dłoni. Dzięki temu, każda kobieta będzie mogła wybrać dokładnie taką torbę, jaka najbardziej pasuje do jej gustu oraz do stroju, jaki zamierza włożyć na daną okazję.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.