Październik 2013

Dodane przez w Kosmetyki | 0 komentarzy

Aqualia Thermal SPA – sposób na suchą skórę twarzy

Sucha cera to zmora wielu kobiet. Niektóre panie mają problem z przesuszającą się skórą twarzy przez cały rok, inne uskarżają się na nią tylko w konkretnych sezonach – głównie w lecie, gdy panują wysokie temperatury oraz jesienią i zimą, gdy dość często wieje suchy wiatr. Co prawda, w sklepach kosmetycznych można znaleźć wiele kremów, balsamów i innych preparatów o właściwościach silnie nawilżających, jednak nie wszystkie spośród nich mają długotrwałe działanie. Dlatego część kobiet decyduje się również na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne, które nawilżają cerę na nieco dłuższy czas niż same kremy. Specjaliści pracujący dla znanej firmy Vichy twierdzą jednak, że do uzyskania oczekiwanego stopnia nawilżenia skóry wystarczy nowy żelowy krem Aqualia Thermal SPA.

Aqualia Thermal SPA

Aqualia Therma SPA zostało stworzone w dwóch wersjach – jako preparat do stosowania na dzień oraz na noc. Jest to krem, którego konsystencja bardziej przypomina jednak żel do twarzy. To powoduje, że kosmetyk bardzo dobrze się wchłania i dociera do głębszych warstw skóry, dokładniej odżywiając i nawilżając tkanki. Jednym z jego ważniejszych składników jest woda termalna z Vichy, którą często stosuje się przy wykonywaniu zabiegów z zakresu odnowy biologicznej. Poza tym, w skład obu preparatów wchodzi kwas hialuronowy, który nie tylko odpowiada za nawilżenie, ale przede wszystkim, pomaga w uelastycznieniu skóry oraz w jej regeneracji i odżywieniu. Dzięki temu, cera nabiera wyjątkowej świeżości. Poza efektami, jakie przy regularnym stosowaniu daje Aqualia Thermal SPA, testerki chwaliły go także za ładny zapach i szczególną wydajność.

Kobiety, które zostały wytypowane do testowania obu specyfików oferowanych przez markę Vichy przyznały, że efekt jest bardzo zbliżony do tego, jaki uzyskujemy w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych po wykonaniu specjalistycznych zabiegów nawilżających. 83% testerek deklarowało, że stosowanie Aqualia Thermal SPA spowodowało, iż ich cera stała się gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Dodatkowo, jest miękka i odpowiednio nawilżona, a przez to wygląda zdrowiej i atrakcyjniej. 85% kobiet stwierdziło, że nawilżenie zapewnione przez ten preparat było dużo lepsze niż w przypadku zwykłych kremów. Natomiast każda kobieta, która miała okazję testować Aqualia Thermal SPA przyznała, że poleciłaby ten kosmetyk swojej przyjaciółce.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.