maj 2014

Dodane przez w Domy mody, Perfumy | 0 komentarzy

Nowa ambasadorka perfum Givenchy: Alicia Keys

Znana i lubiana piosenkarka Alicia Keys została ambasadorką nowych perfum wyprodukowanych przez dom mody Givenchy. Gwiazda muzyki R’n’B przyznaje, że możliwość promowania zapachu tak ekskluzywnego i szanowanego domu mody jest dla niej prawdziwym zaszczytem. Wspieranie kampanii reklamowej przy pomocy własnego wizerunku artystka traktuje, jako wyróżnienie ze strony twórców, którzy zechcieli zaangażować ją do promocji tych właśnie perfum.

Co ciekawe, choć Alicia Keys słynie nie tylko z wyjątkowego talentu muzycznego, ale również niebanalnej urody, jest to dopiero jej pierwszy kontrakt reklamowy w branży modowej podpisany z jakąkolwiek znaną marką. Jak jednak podkreśla piosenkarka, jest to dla niej bardzo ważne doświadczenie zawodowe, ponieważ uwielbia markę Givenchy i niejednokrotnie korzystała już z jej kosmetyków, butów i innych propozycji modowych.

Chociaż media obiegła już wiadomość o współpracy DM Givenchy z Alicią Keys, to jednak na razie próżno szukać piosenkarki w reklamach produktów tej marki. Pierwsze materiały pojawią się w mediach dopiero jesienią tego roku. Alicia Keys dołączy do grona innych gwiazd, które nawiązały współpracę z marką Givenchy. Wcześniej dom mody promowały swoją twarzą m.in. Liv Tyler, Amanda Seyfried oraz Uma Thurman. Wszystkie one reklamowały perfumy Givenchy.

Alicia Keys, a w rzeczywistości Alicia Cook, to jedna z najsłynniejszych na świecie przedstawicielek żeńskiego R’n’B. Znana m.in. z piosenek „Fallin’” czy „No one”, współpracowała z wieloma innymi gwiazdami, w tym z Beyonce i z Jay-Z. Swój debiutancki krążek wydała w 2001 r. „Songs In A Mirror” zrobił furorę i zachęcił wokalistkę do nagrania 5 kolejnych albumów, w tym jednego w wersji unplugged. Oprócz kariery muzycznej piosenkarka ma za sobą również pierwsze kroki w branży filmowej, a za rolę w filmie „Sekretne życie pszczół” zdobyła nawet nominację do nagrody NAACP Image Awards. Te filmowe doświadczenia będą niewątpliwie pomocne przy kręceniu reklamowych spotów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.