Grudzień 2013

Dodane przez w Moda i styl | 0 komentarzy

Dawid Woliński doradza, jak być modną

W sieci pojawiły się niedawno porady modowe udzielane przez znanego polskiego projektanta Dawida Wolińskiego. Miały one formę odpowiedzi na pytania zadane przez czytelniczki jednego z portali. Pojawiły się zarówno kwestie związane ze wzrostem, wagą, jak i wieloma innymi sprawami nurtującymi współczesne kobiety. Jednym z wniosków, które można wysnuć z odpowiedzi projektanta jest to, że nieważne, jak wyglądamy – moda pozwoli nam poczuć się sexy!

Dawid Woliński radzi

Dawid Woliński zdecydowanie zaprzecza, jakoby wysokie kobiety miały rezygnować ze szpilek. Wręcz przeciwnie, uważa, że dzięki temu będą wyglądały jeszcze lepiej, a wszyscy będą mogli je podziwiać, ponieważ będą wyróżniały się na tle pozostałych dziewczyn. Jednocześnie, Woliński twierdzi, że wcale nie powinnyśmy mieć ambicji bycia znanymi i uwielbianymi. A już na pewno nie powinnyśmy próbować osiągnąć tego za wszelką cenę. Warto skupić się na tym, co nas pasjonuje. Jeśli mamy jakieś hobby, starajmy się być w nim, jak najlepsze. Nawet, jeśli nie pozna nas cały świat, to przynajmniej będziemy znane w kręgu innych pasjonatów, albo chociaż będziemy błyszczeć wśród znajomych jako te, które są w czymś najlepsze.

Dawid Woliński zapewnia też, że nawet kobiety w rozmiarze XXL nie muszą rezygnować z bycia modnymi. Muszą jedynie sięgać po odpowiednie fatałaszki. Projektant zaznacza, że nie należy kryć się w zbyt luźnych ubraniach. W ten sposób możemy się jedynie optycznie powiększyć, uzyskując efekt znacznie gorszy od planowanego. Trzeba natomiast podkreślać swoje atuty – szczupłe nogi, ładną linię ramion czy atrakcyjne wcięcie w talii. Przy okazji jednak, starajmy się zakryć to, co najbardziej nam przeszkadza w ciele, byśmy mogły czuć się pewniejsze siebie i seksowne.

A co robić, jeśli chcemy odświeżyć swoją szafę? Według Wolińskiego, zwykłe t-shirty warto wyprać z ciemnymi dżinsami tak, żeby na koszulkach pojawiły się nieregularne plamy zmieniające ich look. Pojawiło się także pytanie odnośnie nietrafionych prezentów Gwiazdkowych. Co z nimi zrobić? Najlepiej oddać tym, którzy potrzebują ich bardziej od nas. A jeżeli istnieje taka szansa, to postarajmy się jakoś poprawić ich wygląd lub znaleźć inne zastosowanie. Ewentualnie, możemy wręczyć je osobie, której ze względu na kiepski gust, taki prezent spodoba się bardziej niż nam.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.